360°Hizmetlerimiz


İnovatif

Stratejik Medya Planlama

Başarılı reklam ve pazarlama projelerini güçlü bir strateji ile planlıyoruz.Hedef kitle analizi, etkili ve doğru mecra seçimi, bütçenin efektif kullanımı, zamanlama ve frekans aralıkları bizleri markanızla hedefe ulaştırıyor.

Stratejik

Medya Satın Alma

Markanıza özel çözümlerle hedef kitleyi yakalayacak medya satın alma süreçlerinde koordinasyon, yönetim ve analiz süreçlerinin takibi ve raporlamasını ölçülebilir raporlarla buluşturuyoruz.

Yenilikçi

Dijital Reklam Planlama ve Yönetimi

Akıllı teknolojileri kullanarak, işinizi büyütebilmeniz için reklamlarınızı doğru kişilere ulaştırıyoruz. Kimi zaman performans, kimi zaman görüntülü reklamlar, kimi zamanda video reklamlarla boy gösterminizi sağlıyoruz.

Analitik

Kreatif Tasarım ve İçerik Üretimi

Strateji odaklı yaratıcı iletişim tasarımları ve içerik üretimlerinde özgür düşünüp çok sesli karar veriyoruz. Hedef kitle analizi ve kampanya hedefleri doğrultusunda heyecanla çalışıyoruz.

Katılımcı

Sosyal Medya Yönetimi ve Takibi

Sosyal medyanın gücünü kullanabilmeniz ve potansiyel müşterilere ulaşabilme sürecinizde sizinle birlikte hareket ediyor. Markanızı osyal medyada yönetiyor, gelişimleri takip ediyor ve raporluyoruz. Bu arada kriz de yönetmek bizim işimiz.

Dikkatli

Web Tasarımı ve Yönetimi

İster e-ticaret isterseniz kurumsal. Markanızı dijitalle buluşturalım. Yaratıcılığın tasarımla birleştiği web sitelerini en güncel teknolojilerle tasarlıyoruz. Kullanıcı ve mobil dostu arayüz tasarımları analitik araçları kullanarak web sitenizi yönetiyoruz.

Dönüşümcü

Dijital Dönüşüm Proje Yönetimi

Yeni dünyanın kapılarını dijitale açılıyor. Markanızın dijital kimliğinin oluşturulup tüm işletme süreçlerinizde dijital bir dönüşümün anahtarı sizlere sunacağımız danışmanlık analiz ve çözümlerle gerçekleşiyor.

Özgün

Etkinlik Yönetimi ve Saha

Kurumsal toplantı ve davetler, basın toplantıları, ürün lansmanları ve markanızı sahada temsil edecek etkinliklerde sizin için düşünüyor, tasarlıyor, planlıyor ve uyguluyoruz.

Özgün

Dijital Baskı ve Basılı İşler

Siz işinize odaklanın, biz ihtiyaçlarınıza. İhtiyacınız olan tüm basılı malzemeler ve dijital baskılarda size sunacağımız kaliteli ürünler ve hizmetler için bizden teklif istemeyi unutmayın.

Özgün

Tanıtım Filmi ve Video Prodüksiyon

Az söz, etkili görüntü. Anlatmak istediklerinizi sizeler için senaryoya döküp planlama,kurgu ve revizyon süreçleri ile prodüksiyonu gerçekleştirip tüm onay süreçlerinden sonra tanıtım filmlerinizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

Özgün

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Kurumsal Fotoğraflar, ürün fotoğrafları, etkinlik ve lansmanlarda profesyonel fotoğraf çekimleri ile en güncel teknolojilerle yanınızdayız.

Detaycı

Promosyon Ürünleri

Promosyon dünyasının karmaşasında kaybolmayın. İhtiyacınızı söyleyin sizin için düşünelin etkili ürünlerle demo hazırlayalım. Size sadece karar vermek kalsın.