REKLAM MECRALARI


INDOOR-OUTDOOR

AÇIKHAVA

Dönemsel ve uzun süreli açıkhava kampanyaları planlıyor satınalma gerçekleştiriyoruz. AVM'ler, indoor alanlar, açıkhava CLP, Billboard, Giantbord, Elektrik Direkleri, Pole Banner, Poster Pano, Dijital CLP, Dolmuş ve Taksi Özel Uygulama reklamlarında en iyi fiyat ve etkili uygulama operayon raporlama için bizden ücretsiz analiz ve teklif isteyebilirsiniz.

MASS-PROGRAMATİK-VİDEO

İNTERNET

İnternet reklamcılığının sunduğu fırsat ve avantajlarla display, arama motoru reklamcılığı, performans reklamları, programatik reklam, dönüşüm temellli internet reklamları, video reklamlar, alışveriş ve form reklamları, sosyal medya reklamları, viral reklam projeleri ile mecra kullanımları gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL-ANADOLU PAKETİ

RADYO

Türkiye genelinde markanız kampanya ihtiyaçları dahilinde ulusal yerel radyo kampanya planlama satınalma ile tam hizmet sağlıyoruz. Belirli kampanya dönemlerine özel radyo network reklam kampanyalarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TEMATİK-KARASAL

TELEVİZYON

Tematik ve ulusal televizyon yayınlarında farklı reklam alternatifleri ile penetrasyonu yüksek Prime Time ve Off Prime time televizyon kampanyalar planlıyor ve uyguluyoruz. Sundu,Sunar Sponsorluk, bant reklam, kuşak reklam kullanımlarında yaratıcı reklam ve bant reklam uygulamarında da tam hizmet veriyoruz.

YEREL-ULUSAL

GAZETE

Gazete kullanımları ile medya planlama ve satınalma gerçekleştiriyoruz. Marka kampanya ihtiyaçları doğrultusunda analiz, plan, satınalma ve raporlamar. Yerel, ulusal gazete kampanyaları gerçekleştiriyoruz.

YEREL-ULUSAL

DERGİ

Reklam kampanyalarınızda haftalık,aylık,süreli yayınlarda medya planlama ve satın alma, performans tiraj analizleri ile etklili kampanyalar, lokal dergilerle direkt hedeflere ulaşım ve özel projeler ile kurumsal dergi ihtiyaçlarında City Wall Network tam da burada.

CITY WALL NETWORK

İSTANBUL DUVAR REKLAMLARI

İstanbul'da duvar reklamlarında markanız ihtiyaçlarını değerlendirerek mecralarımızla yanınızdayız. Kozyatağı, Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Çekmeköy, Kartal,Küçükyalı,Pendik, Tuzla, Başakşehir,Kavacık, Okmeydanı, Bakırköy lokasyonları ile şehre imzanızı atalım. 6 ay ve yıllık kullanımlar içinÜ sağladığımız ücretsiz keşif ve ihtiyaç analizleri için bizi arayın.

CITY WALL NETWORK

NETWORK DUVAR REKLAMLARI

Reklam kampanyanızı Anadolu duvarlarımızla hedef kitlelerle buluşturalım. Markanız için 5'li ya da 10'lu network kullanımları ile güçlü, hızlı ve etkili kampanyalar gerçekleştirebilirsiniz.Dilerseniz yıllık 3,6 ve 9 aylık kullanımlar da gerçekleştirebilirsiniz. Gaziantep, Adana, Kahramanmaraş, Şanlıurfa, Konya, Antalya, Ankara, İzmir, İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Kocaeli-Gebze, Samsun, Kayseri, Diyarbakır illerinde şehrin güçlü noktalarında kampanyanızı kitlelerle buluşturalım.

KAPI DAĞITIM-ASANSÖR-ÖZEL UYGULAMA-PANO-CLP

İSTANBUL SİTE REKLAM

İstanbul'da site yaşamları ile hedef kitlenize doğrudan kitlesel olarak ulaşmanız münmkün. Site reklamlarını tercih ederek hedef kitlenizle samimi bir buluşma gerçekleştirmeye ne dersiniz? İhtiyacınıza uygun çözümlerle site reklamlarıyla markanız seçtiğiniz lokasyonlarda istediğiniz adetlerle boy göstersin. İster asansörde ister ortak alan reklam ünitelerinde isterseniz de direkt olarak kapı dağıtım ile ulaşmak için bizi arayın.